Warsztaty
Wprowadzenie do
mindfulness

om_33

Zbierz zainteresowaną grupę pracowników, a my przeprowadzimy warsztaty wprowadzenie do mindfulness dla Twojej firmy. Niezależnie jak dalej potoczy się przygoda Twojej firmy z mindfulness, Intro jest niezbędne aby uporządkować podstawy.

Tematyka warsztatów
wprowadzenie do mindfulness

 • Czym jest medytacja mindfulness?
 • czym jest i jak działa myśl, stres i emocje?
  • a. dlaczego myśl generuje stres?
  • b. jaka jest zależność myśli i emocji?
  • c. w jaki sposób wygasić emocję stresu generowaną przez myśl?
  • d. jak medytacja wpływa na ciało i umysł?
 • Weźmiesz udział w medytacji prowadzonej i dyskusji

CZAS
TRWANIA

90 MINUT

WIELKOŚĆ
GRUPY

20 - 500 OSÓB

każdy warsztat to

om_33

teoria

W sposób uporządkowany i zorganizowany stopniowo wprowadzimy Cię w świat medytacji.

praktyka

Szczególną uwagę przywiązujemy do ćwiczeń praktycznych. Podczas każdego spotkania odbywa się medytacja prowadzona umożliwiająca "ucieleśnienie" poznanej teorii.

dyskusja

W trakcie warsztatów tworzymy bezpieczną przestrzeń w której uczestncy mogą zadawać pytania i omawiać aspekty swojej praktyki.

materiały

Każdy z uczestników otrzyma materiały teoretyczne na bazie których będzie mógł poszerzać wiedzę i umiejętności.

KTO ODNOSI KORZYŚCI
Z PRAKTYKI uważności

om_33

Twój
umysł

kreatywność / elastyczność emocjonalna / spokój i harmonia / zapobieganie i pomoc w depresji / empatia i współczucie / pamięć i koncentracja

twoje ciało

spokojny sen / obniżenie ciśnienia / redukcja bólu / zwiększenie odporności / pomoc w uzależnieniach / zmniejszenie dolegliwości chorobowych

twoja firma

redukcja zaburzeń stresowych u 70% badanych / wzrost produktywności o 120% / redukcja absencji chorobowych o 45% / redukcja absencji w ogóle o 85% / zmniejszenie ryzyka wypalenia zawodowego

dlaczego warto sięgnąć
po mindfulness dla firm?
girl-1-23

medytują
z nami

om_33

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach medytacji prowadzonych przez Tomka Lipowskiego. Szczególnie utkwiła mi w pamięci medytacja chodzona, do tej pory, kiedy spaceruję staram się stosować techniki wyćwiczone w czasie warsztatów. Dzięki czemu lepiej widzę, a nie tylko patrzę na otaczający świat:) Jeśli ktoś chciałby poznać teorię i praktyki Mindfulness, uspokoić umysł, otworzyć się na to co nas otacza tu i teraz – gorąco polecam uczestnictwo w kursach Globventure:)

I think that the workshop was really well-organised. The lecturer was prepared and professional – first he gave us an overall on the topic of mindfulness and then he introduced a mindfulness/meditation session. The trainer also asked if there is any non-Polish speaker so that he should use switch to English (there was none). Also at the end he conducted a very informative Q&A session when the participants could ask questions. There were few questions about the idea of mindfulness and useful applications/YouTube tutorials, techniques. I think this is a great event with a huge potential and for sure I will take part in coming sessions 🙂

The first meeting was a great start! I enjoyed the calm, structured way of explaining the topics. It was easy for me to follow both the introduction and the meditation session led by the tutor even though I have no prior knowledge of related topics. I’m looking forward to learning more about mindfulness and meditation in our future meetings!

kim
jesteśmy?

Tomek Lipowski

trener mindfulness

Doświadczenie zdobywane w biznesie (zobacz profil na LinkedIn) połączył z codzienną praktyką medytacji Mindfulness i Sarangati jogi. Medytację studiował wśród buddyjskich mnichów w świątyni Wat Tam Wua w Tajlandii. Od tego czasu każdy dzień to dla niego świadoma praca z umysłem, myślami, emocjami czy intencjami. W swojej praktyce eksplorował liczne tradycje jogiczne, jednak fundamenty stanowią dla niego buddyzm therawadyjski, hinduizm i stoicyzm. Zdobyte na własnej głowie i sercu doświadczenie przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przez ostatnie lata prowadził zajęcia mindfulness dla firm, osób indywidualnych oraz dzieci, pracując z umysłami w różnych zakątkach świata. Wolny czas spędza na medytacji chodzonej pokonując samotnie setki kilometrów lub organizując odosobnienia. Zdrowy Umysł to projekt w który przekształciła się jego wcześniejsza inicjatywa – GlobVenture.

Marcin Wozich

nauczyciel jogi i medytacji

Na ścieżce medytacji od blisko dwóch dekad, ponad 16 lat temu wyjechał z Europy, aby pogłębiać swoją praktykę medytacji. Ten czas spędził w Azji (głównie Tajlandii, Indiach, Nepalu) oraz Australii. Pobyt w Azji dał mu szansę na bliższe zapoznanie się z tradycjami kontemplacyjnymi buddyzmu i hinduizmu (Theravada, Wadżrajana, Adwajtawedanta, Śiwaizm Kaszmirski). Saranagati Joga (joga oparta na aktywacji głębokiej intuicji) stała się jego życiem. Marcin to człowiek wielu pasji i talentów, który z czystym sercem rozwija świadomość podczas wielogodzinnej codziennej praktyki. Podczas jego warsztatów mamy dostęp do wieloletniego doświadczenia i wiedzy pozyskiwanej od joginów na całym świecie. Tym doświadczeniem zawsze chętnie się z nami dzieli. Jeżeli interesuje Cię jego podejście do medytacji odwiedź jego blog  CafeSamadhi. Jeżeli zastanawiasz się czym jest Saranagati Yoga zobacz stronę SaranagatiYoga.com.

WHALE
boat-24-24
dot-orange-14

...pokochaj swój Umysł

skontaktuj się
z nami

om_33