Spotkania
Medytacyjne
online

om_33

Zdrowy Umysł to przedsięwzięcie stworzone po to by wesprzeć Cię w  rozwoju własnej praktyki. „Spotkania medytacyjne” to doskonała okazja do ugruntowania i  pogłębienia własnej praktyki. Możesz wziąć udział w cyklicznych spotkaniach tematycznych, lub umówić się na indywidualne konsultacje.

warsztaty
medytacji

Regularne spotkania to czas na wspólną medytację i rozwiązywanie pojawiąjących się problemów. To świetna okazja do nawiązania kontaktu z osobami, które podobnie jak Ty są już zmęczone ciągłą gonitwą w kierunkach wskazywanych im przez zapętlone myślowe nawyki. Zobacz "Warsztaty medytacyjne".

spotkania
indywidualne

Spotkania indywidualne tworzą bezpieczną przestrzeń, w której możesz omówić swoją praktykę medytacyjną z doświadczonym nauczycielem. Spotkania odbywają się zarówno w świecie wirtualnym (online) jak i w świecie rzeczywistym (Gliwice - zajęcia prowadzi Tomek, Poznań - zajęcia prowadzone przez Marcina).

mindful
joga

Joga medytacyjna to łagodne ćwiczenia, które wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu i rozluźnienia, oraz pozwolą odzyskać kontakt z Twoim ciałem. Prowadzona jest online, zarówno indywidualnie jak i grupowo. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o stylu, w którym ćwiczymy, zobacz stronę - saranagatiyoga.com

om_33
Chcesz poznać nasze podejście do medytacji?
Przeczytaj artykuł: „po uwadze do świadomości”

szczęście...

każde spotkanie to

om_33

teoria

Czym jest szczęście, czym są emocje, co to jest myśl, czym jest medytacja, co to jest świadomość, jak medytować w kawiarni, lesie pokoju... Każde ze spotkań daję szansę bliższego przyjrzenia się różnym aspektom umysłu, życia i medytacyjnej praktyki.

praktyka

Szczególną uwagę przywiązujemy do ćwiczeń praktycznych. Podczas każdego spotkania odbywa się medytacja prowadzona umożliwiająca "ucieleśnienie" poznanej teorii.

dyskusja

W trakcie warsztatów tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której uczestnicy mogą zadawać pytania i omawiać aspekty swojej praktyki.

materiały

Każdy z uczestników otrzyma materiały teoretyczne na bazie których będzie mógł poszerzać wiedzę i umiejętności.

girl-1-23

medytują
z nami

om_33

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach medytacji prowadzonych przez Tomka Lipowskiego. Szczególnie utkwiła mi w pamięci medytacja chodzona, do tej pory, kiedy spaceruję staram się stosować techniki wyćwiczone w czasie warsztatów. Dzięki czemu lepiej widzę, a nie tylko patrzę na otaczający świat:) Jeśli ktoś chciałby poznać teorię i praktyki Mindfulness, uspokoić umysł, otworzyć się na to co nas otacza tu i teraz – gorąco polecam uczestnictwo w kursach Globventure:)

I think that the workshop was really well-organised. The lecturer was prepared and professional – first he gave us an overall on the topic of mindfulness and then he introduced a mindfulness/meditation session. The trainer also asked if there is any non-Polish speaker so that he should use switch to English (there was none). Also at the end he conducted a very informative Q&A session when the participants could ask questions. There were few questions about the idea of mindfulness and useful applications/YouTube tutorials, techniques. I think this is a great event with a huge potential and for sure I will take part in coming sessions 🙂

The first meeting was a great start! I enjoyed the calm, structured way of explaining the topics. It was easy for me to follow both the introduction and the meditation session led by the tutor even though I have no prior knowledge of related topics. I’m looking forward to learning more about mindfulness and meditation in our future meetings!

kim
jesteśmy?

Tomek Lipowski

trener mindfulness

Doświadczenie zdobywane w biznesie (zobacz profil na LinkedIn) połączył z codzienną praktyką medytacji Mindfulness i Sarangati jogi. Medytację studiował wśród buddyjskich mnichów w świątyni Wat Tam Wua w Tajlandii. Od tego czasu każdy dzień to dla niego świadoma praca z umysłem, myślami, emocjami czy intencjami. W swojej praktyce eksplorował liczne tradycje jogiczne, jednak fundamenty stanowią dla niego buddyzm therawadyjski, hinduizm i stoicyzm. Zdobyte na własnej głowie i sercu doświadczenie przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przez ostatnie lata prowadził zajęcia mindfulness dla firm, osób indywidualnych oraz dzieci, pracując z umysłami w różnych zakątkach świata. Wolny czas spędza na medytacji chodzonej pokonując samotnie setki kilometrów lub organizując odosobnienia. Zdrowy Umysł to projekt w który przekształciła się jego wcześniejsza inicjatywa – GlobVenture.

Marcin Wozich

nauczyciel jogi i medytacji

Na ścieżce medytacji od blisko dwóch dekad, ponad 16 lat temu wyjechał z Europy, aby pogłębiać swoją praktykę medytacji. Ten czas spędził w Azji (głównie Tajlandii, Indiach, Nepalu) oraz Australii. Pobyt w Azji dał mu szansę na bliższe zapoznanie się z tradycjami kontemplacyjnymi buddyzmu i hinduizmu (Theravada, Wadżrajana, Adwajtawedanta, Śiwaizm Kaszmirski). Saranagati Joga (joga oparta na aktywacji głębokiej intuicji) stała się jego życiem. Marcin to człowiek wielu pasji i talentów, który z czystym sercem rozwija świadomość podczas wielogodzinnej codziennej praktyki. Podczas jego warsztatów mamy dostęp do wieloletniego doświadczenia i wiedzy pozyskiwanej od joginów na całym świecie. Tym doświadczeniem zawsze chętnie się z nami dzieli. Jeżeli interesuje Cię jego podejście do medytacji odwiedź jego blog  CafeSamadhi. Jeżeli zastanawiasz się czym jest Saranagati Yoga zobacz stronę SaranagatiYoga.com.

co
robimy?

om_33
kursy mindfulness online / spotkania indywidualne / warsztaty tematyczne / szkolenia wyjazdowe / odosobnienia / joga online / szkolenia mindfulness dla firm
WHALE
boat-24-24
dot-orange-14

...pokochaj swój Umysł

skontaktuj się
z nami

om_33