girl-1-23
Mindfulness
dla firm

mindfulness dla firm

rozwiązania dedykowane

om_33

Naszym celem jest wsparcie emocjonalnego dobrostanu pracowników Twojej firmy. Praktyka mindfulness znacząco obniża poziom stresu, zapobiega wypaleniu zawodowemu oraz przeciwdziała negatywnym skutkom izolacji. Przekłada się to bezpośrednio na poprawę samopoczucia pracowników, zwiększenie produktywności firmy oraz obniżenie kosztów absencji. Wybierz rozwiązanie!

rozwiązania
abonamentowe

Regularna praktyka to podstawa sukcesu. Możesz zapisać pojedynczych pracowników na cykliczne warsztaty medytacyjne lub wykupić abonament dla całej firmy.

vouchery
i benefity

Zobacz naszą ofertę spotkań indywidualnych, grupowych oraz jogi. Wybierz rozwiązanie, a my przygotujemy pakiety lub vouchery dla Twojego zespołu. Benefity na miarę potrzeb!

warsztaty tematyczne

"Zrozumieć szczęście", "Mindfulness w pracy" czy "Przeszkody medytacyjne"? Wybierz interesujący Cię temat, a my poprowadzimy warsztaty online.

boat-24-24

Spotkaj Siebie...

kurs mindfulness

dla firm

om_33
Mindfulness to nie tylko trend współczesnej psychologii w świecie Zachodnim. Mindfulness to praktyka, której pozytywne efekty doceniają zarówno buddyjscy mnisi jak i organizacje XXI wieku. Nasz kurs mindfulness dla firm, wprowadzi Twoją firmę i pracowników w świat uważności.

spotkania tematyczne

Kurs obejmuje 10 spotkań, każde trwa 90 minut i składa się z teorii, praktyki oraz dyskusji.

polski
angielski

Kursy (również prelekcje i warsztaty) prowadzimy zarówno w języku polskim jak i angielskim.

materiały
i ćwiczenia

Po każdym ze spotkań uczestnicy dostaną zestaw ćwiczeń oraz nagrane medytacje wsparte materiałem teoretycznym.

girl-1-23

medytują
z nami

om_33

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach medytacji prowadzonych przez Tomka Lipowskiego. Szczególnie utkwiła mi w pamięci medytacja chodzona, do tej pory, kiedy spaceruję staram się stosować techniki wyćwiczone w czasie warsztatów. Dzięki czemu lepiej widzę, a nie tylko patrzę na otaczający świat:) Jeśli ktoś chciałby poznać teorię i praktyki Mindfulness, uspokoić umysł, otworzyć się na to co nas otacza tu i teraz – gorąco polecam uczestnictwo w kursach Globventure:)

I think that the workshop was really well-organised. The lecturer was prepared and professional – first he gave us an overall on the topic of mindfulness and then he introduced a mindfulness/meditation session. The trainer also asked if there is any non-Polish speaker so that he should use switch to English (there was none). Also at the end he conducted a very informative Q&A session when the participants could ask questions. There were few questions about the idea of mindfulness and useful applications/YouTube tutorials, techniques. I think this is a great event with a huge potential and for sure I will take part in coming sessions 🙂

The first meeting was a great start! I enjoyed the calm, structured way of explaining the topics. It was easy for me to follow both the introduction and the meditation session led by the tutor even though I have no prior knowledge of related topics. I’m looking forward to learning more about mindfulness and meditation in our future meetings!

kim
jesteśmy?

Tomasz Lipowski

trener mindfulness

Doświadczenie zdobywane w biznesie (zobacz profil na LinkedIn) połączył z codzienną praktyką medytacji Mindfulness i Sarangati jogi. Medytację studiował wśród buddyjskich mnichów w świątyni Wat Tam Wua w Tajlandii. Od tego czasu każdy dzień to dla niego świadoma praca z umysłem, myślami, emocjami czy intencjami. W swojej praktyce eksplorował liczne tradycje jogiczne, jednak fundamenty stanowią dla niego buddyzm therawadyjski, hinduizm i stoicyzm. Zdobyte na własnej głowie i sercu doświadczenie przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przez ostatnie lata prowadził zajęcia mindfulness dla firm, osób indywidualnych oraz dzieci, pracując z umysłami w różnych zakątkach świata. Wolny czas spędza na medytacji chodzonej pokonując samotnie setki kilometrów lub organizując odosobnienia. Zdrowy Umysł to projekt w który przekształciła się jego wcześniejsza inicjatywa – GlobVenture.

Marcin Wozich

nauczyciel jogi i medytacji

Na ścieżce medytacji od blisko dwóch dekad, ponad 16 lat temu wyjechał z Europy, aby pogłębiać swoją praktykę medytacji. Ten czas spędził w Azji (głównie Tajlandii, Indiach, Nepalu) oraz Australii. Pobyt w Azji dał mu szansę na bliższe zapoznanie się z tradycjami kontemplacyjnymi buddyzmu i hinduizmu (Theravada, Wadżrajana, Adwajtawedanta, Śiwaizm Kaszmirski). Saranagati Joga (joga oparta na aktywacji głębokiej intuicji) stała się jego życiem. Marcin to człowiek wielu pasji i talentów, który z czystym sercem rozwija świadomość podczas wielogodzinnej codziennej praktyki. Podczas jego warsztatów mamy dostęp do wieloletniego doświadczenia i wiedzy pozyskiwanej od joginów na całym świecie. Tym doświadczeniem zawsze chętnie się z nami dzieli. Jeżeli interesuje Cię jego podejście do medytacji odwiedź jego blog  CafeSamadhi. Jeżeli zastanawiasz się czym jest Saranagati Yoga zobacz stronę SaranagatiYoga.com.

KTO ODNOSI KORZYŚCI
Z PRAKTYKI uważności

om_33

Twój
umysł

kreatywność / elastyczność emocjonalna / spokój i harmonia / zapobieganie i pomoc w depresji / empatia i współczucie / pamięć i koncentracja

twoje ciało

spokojny sen / obniżenie ciśnienia / redukcja bólu / zwiększenie odporności / pomoc w uzależnieniach / zmniejszenie dolegliwości chorobowych

twoja firma

redukcja zaburzeń stresowych u 70% badanych / wzrost produktywności o 120% / redukcja absencji chorobowych o 45% / redukcja absencji w ogóle o 85% / zmniejszenie ryzyka wypalenia zawodowego

dlaczego warto sięgnąć
po mindfulness dla firm?
WHALE
boat-24-24
dot-orange-14

...pokochaj swój Umysł

skontaktuj się
z nami