rozpuszczanie
W Świadomości
SARANAGATI JOGA w Poznaniu

Zapraszamy na zajęcia z Uważnego Ruchu w Otwartej Świadomości (Saranagati Yoga) prowadzone przez Marcina w świątyni buddyjskiej Engakuin w Poznaniu (Królowej Jadwigi 54/8). Marcin poprowadzi Was przez całą serię delikatnych asan, oddechów, mudr i bandh, które powoli oczyszczą ciało i umysł z psychosomatycznych i energetycznych napięć.

Sesje są delikatne i nastawione na głębokie rozluźnienie i wyciszenie. Są świetne zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych joginów i medytatorów, stanowiąc okazję do wzbogacenia własnej praktyki o elementy rzadko spotykane w jogowym mainstreamie.

Spotkania prowadzone są w kameralnych grupach do 5-6 osób.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z Marcinem pod adresem:

marcin@saranagatiyoga.com

lub pod numerem telefonu:
506 327 864

Prosimy o przyniesienie własnej maty do jogi oraz ubranie się w luźny strój umożliwiający swobodne siedzenie ze skrzyżowanymi nogami.

Prowadzący

Marcin Wozich

nauczyciel jogi i medytacji

Na ścieżce medytacji od blisko dwóch dekad, ponad 16 lat temu wyjechał z Europy, aby pogłębiać swoją praktykę medytacji. Ten czas spędził w Azji (głównie Tajlandii, Indiach, Nepalu) oraz Australii. Pobyt w Azji dał mu szansę na bliższe zapoznanie się z tradycjami kontemplacyjnymi buddyzmu i hinduizmu (Theravada, Wadżrajana, Adwajtawedanta, Śiwaizm Kaszmirski). Saranagati Joga (joga oparta na aktywacji głębokiej intuicji) stała się jego życiem. Marcin to człowiek wielu pasji i talentów, który z czystym sercem rozwija świadomość podczas wielogodzinnej codziennej praktyki. Podczas jego warsztatów mamy dostęp do wieloletniego doświadczenia i wiedzy pozyskiwanej od joginów na całym świecie. Tym doświadczeniem zawsze chętnie się z nami dzieli. Jeżeli interesuje Cię jego podejście do medytacji odwiedź jego blog  CafeSamadhi. Jeżeli zastanawiasz się czym jest Saranagati Yoga zobacz stronę SaranagatiYoga.com.

medytują
z nami

Praca z Marcinem to nowy wymiar ćwiczeń. Nie tylko na poziomie fizycznym, ale też przepływu i odblokowywania energii w ciele. Świadomość potrzeby kontaktu ze swoimi emocjami staje się coraz bardziej powszechna, kontakt z własnym ciałem i energiami to cały czas terra incognita. Jeśli posłuchamy własnego ciała i damy mu dojść do głosu, samo da nam znać czego potrzebuje. Znikają blokady, energia zaczyna krążyć, życie nabiera nowego wymiaru. Jakby ktoś rozplątał sznurki i supełki zawiązane w i na ciele i zdjął plecak pełen klamotów. Ruchy płyną z ciała nie tylko w czasie sesji, ale też w ciągu dnia. Tu się rozciągnę, tam przeciągnę, nabiera się nawyku rozluźniania i rozpuszczania spięcia jak tylko się zaczyna się pojawiać. Co ważne, ćwiczenia nie są narzuconym rygorem tej czy innej szkoły tylko płyną z ciała. Więc ma się ochotę do nich wracać i powtarzać, bo są naturalne, moje i odpowiadają na moje potrzeby w danej chwili czy dniu, a te prawie nigdy nie są takie same. Efekt nie przychodzi po jednej czy dwóch sesjach (to nie jakaś magiczna pigułka czy czarodziejska metoda mówisz-masz), ale zdecydowanie polecam!

Marcin
Fotograf

With an extensive use of bandhas and breathing exercises Marcin has helped me to energetically unlock my body. After a few sessions I felt how the energetic and physical blocks in my spinal column were successively released resulting in higher flexibility and bringing about better energetical balance.

Alex
Yogi / Tattoo Artist

Spotkania z Marcinem to dużo więcej niż joga. Jako terapeutka medycyny chińskiej śmiało mogę powiedzieć, że to są ćwiczenia holistyczne, które obejmują ciało, duszę i umysł. Marcin potrafi doskonale wyczuwać niuanse ludzkiej energii, prowadząc zajęcia bardzo zindywidualizowane, łagodne ale głębokie. Bardzo polecam każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko jogowych ćwiczeń fizycznych.

Małgosia
TCM Practitioner