Kurs
Mindfulness
online

Medytacja nigdy nie powinna być odseparowana od czucia i mądrości… dlatego poprowadzimy Twoją praktykę przez wszystkie niezbędne elementy wskazując różne perspektywy i inspirując Cię do dalszych poszukiwań. Nasz Kurs Mindfulness Online to:

10
spotkań

W ramach kursu odbędzie się 10 półtoragodzinnych spotkań online. Zarezerwuj sobie odrobinę ciszy, zadbaj o spokój i dobre połącznie internetowe.

dwóch
nauczycieli

Kurs prowadzony jest przez dwóch doświadczonych joginów, z którymi masz kontakt LIVE podczas każdego spotkania oraz konsultacji indywidualnych.

unikalny
program

Program kursu opracowany został w sposób, który pozwoli Ci stopniowo pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie medytacyjne, oraz przygotuje Cię do samodzielnej praktyki po jego zakończeniu.

nagrane
medytacje

Do wszystkich zajęć uczestnicy otrzymują nagrane ‘medytacje prowadzone’ ułatwiające samodzielną praktykę.

materiały
i ćwiczenia

Po każdym ze spotkań uczestnicy dostaną zestaw ćwiczeń do domu wsparty materiałem teoretycznym.

Tematyka
kursu mindfulness online

 • Wprowadzenie do uważności
  dlaczego myśli budzą emocje? Jak wygasić stres?


 • Pierwsze kroki
  jak wybrać właściwy obiekt medytacyjny i rozpocząć budowanie uważności.


 • Właściwa postawa
  przyciąganie, odpychanie i praca z przekonaniami.


 • Harmonijny rozwój
  pięć mięśni uważności. Ich rola, rozwój i znaczenie.


 • Zmory medytatora
  pułapki na medytacyjnej drodze.


 • Jestem Światem
  co to są bramy zmysłów i jak z nimi
  pracować.


 • Głębiej w umysł
  myśl, uwaga, intencja i świadomość.


 • Świadomość świadomości
  jaka jest różnica między uwagą a świadomością.


 • Prześwietlanie Rzeczywistości
  medytacja wglądu i rola myśli w pogłębianiu uważności.


 • Dobroć, troska i współczucie
  czym jest i jak działa Metta? Praktyczne zastosowanie różnych form medytacji.

Chcesz poznać nasze podejście do medytacji?
Przeczytaj artykuł: „po uwadze do świadomości”

szczęście...

każde spotkanie to

teoria

W sposób uporządkowany i zorganizowany stopniowo wprowadzimy Cię w świat medytacji.

praktyka

Szczególną uwagę przywiązujemy do ćwiczeń praktycznych. Podczas każdego spotkania odbywa się medytacja prowadzona umożliwiająca "ucieleśnienie" poznanej teorii.

dyskusja

W trakcie warsztatów tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której uczestnicy mogą zadawać pytania i omawiać aspekty swojej praktyki.

materiały

Każdy z uczestników otrzyma materiały teoretyczne, nagrania i zestawy ćwiczeń praktycznych na bazie których będzie mógł poszerzać wiedzę i umiejętności.

...rodzi się w ciszy

10 spotkań po 90 minut

+ 60 min konsultacji indywidualnych

KOSZT: 799ZŁ NETTO / OSOBA

(ukończenie kursu potwierdzamy certyfikatem)

Poszukujesz rozwiązania dla grup zorganizowanych?
dowiedz się więcej
girl-1-23

medytują
z nami

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach medytacji prowadzonych przez Tomka Lipowskiego. Szczególnie utkwiła mi w pamięci medytacja chodzona, do tej pory, kiedy spaceruję staram się stosować techniki wyćwiczone w czasie warsztatów. Dzięki czemu lepiej widzę, a nie tylko patrzę na otaczający świat:) Jeśli ktoś chciałby poznać teorię i praktyki Mindfulness, uspokoić umysł, otworzyć się na to co nas otacza tu i teraz – gorąco polecam uczestnictwo w kursach Globventure:)

I think that the workshop was really well-organised. The lecturer was prepared and professional – first he gave us an overall on the topic of mindfulness and then he introduced a mindfulness/meditation session. The trainer also asked if there is any non-Polish speaker so that he should use switch to English (there was none). Also at the end he conducted a very informative Q&A session when the participants could ask questions. There were few questions about the idea of mindfulness and useful applications/YouTube tutorials, techniques. I think this is a great event with a huge potential and for sure I will take part in coming sessions 🙂

The first meeting was a great start! I enjoyed the calm, structured way of explaining the topics. It was easy for me to follow both the introduction and the meditation session led by the tutor even though I have no prior knowledge of related topics. I’m looking forward to learning more about mindfulness and meditation in our future meetings!

kim
jesteśmy?

Tomek Lipowski

trener mindfulness

Doświadczenie zdobywane w biznesie (zobacz profil na LinkedIn) połączył z codzienną praktyką medytacji Mindfulness i Sarangati jogi. Medytację studiował wśród buddyjskich mnichów w świątyni Wat Tam Wua w Tajlandii. Od tego czasu każdy dzień to dla niego świadoma praca z umysłem, myślami, emocjami czy intencjami. W swojej praktyce eksplorował liczne tradycje jogiczne, jednak fundamenty stanowią dla niego buddyzm therawadyjski, hinduizm i stoicyzm. Zdobyte na własnej głowie i sercu doświadczenie przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przez ostatnie lata prowadził zajęcia mindfulness dla firm, osób indywidualnych oraz dzieci, pracując z umysłami w różnych zakątkach świata. Wolny czas spędza na medytacji chodzonej pokonując samotnie setki kilometrów lub organizując odosobnienia. Zdrowy Umysł to projekt w który przekształciła się jego wcześniejsza inicjatywa – GlobVenture.

Marcin Wozich

nauczyciel jogi i medytacji

Na ścieżce medytacji od blisko dwóch dekad, ponad 16 lat temu wyjechał z Europy, aby pogłębiać swoją praktykę medytacji. Ten czas spędził w Azji (głównie Tajlandii, Indiach, Nepalu) oraz Australii. Pobyt w Azji dał mu szansę na bliższe zapoznanie się z tradycjami kontemplacyjnymi buddyzmu i hinduizmu (Theravada, Wadżrajana, Adwajtawedanta, Śiwaizm Kaszmirski). Saranagati Joga (joga oparta na aktywacji głębokiej intuicji) stała się jego życiem. Marcin to człowiek wielu pasji i talentów, który z czystym sercem rozwija świadomość podczas wielogodzinnej codziennej praktyki. Podczas jego warsztatów mamy dostęp do wieloletniego doświadczenia i wiedzy pozyskiwanej od joginów na całym świecie. Tym doświadczeniem zawsze chętnie się z nami dzieli. Jeżeli interesuje Cię jego podejście do medytacji odwiedź jego blog  CafeSamadhi. Jeżeli zastanawiasz się czym jest Saranagati Yoga zobacz stronę SaranagatiYoga.com.

co
robimy?

WHALE
boat-24-24
dot-orange-14

...pokochaj swój Umysł

skontaktuj się
z nami