KURS mindfulness online
DLA FIRM

Przygotowaliśmy kurs medytacji online, którego zakres teoretyczny i narzędzia praktyczne odpowiadają na potrzeby osób pracujących w dzisiejszym świecie. Mówimy o stresie, emocjach, napięciu psychicznym i w prosty sposób uczymy jak każdy z nas może zadbać o zdrowy umysł. Dodatkowo całe rozwiązanie możemy dopasować do specyficznych potrzeb i budżetu Twojej firmy!

WYBIERZ
JĘZYK

Zajęcia możemy poprowadzić w języku polskim lub angielskim. Możesz także zdecydować się na dwie grupy równoległe.

dopasuj
grupę

Powiedz nam ile osób chcesz zapisać na kurs, a my dostosujemy ofertę. Standardowe kursy prowadzimy dla grup do 30 osób.

10
spotkań

Kurs trwa 10 tygodni. Możesz wykupić pakiet dla grupy lub zapisać pojedyncze osoby na kursy otwarte.

Tematyka
kursu mindfulness online

 • Wprowadzenie do uważności
  dlaczego myśli budzą emocje? Jak wygasić stres?


 • Pierwsze kroki
  jak wybrać właściwy obiekt medytacyjny i rozpocząć budowanie uważności.


 • Właściwa postawa
  przyciąganie, odpychanie i praca z przekonaniami.


 • Harmonijny rozwój
  pięć mięśni uważności. Ich rola, rozwój i znaczenie.


 • Zmory medytatora
  pułapki na medytacyjnej drodze.


 • Jestem Światem
  co to są bramy zmysłów i jak z nimi
  pracować.


 • Głębiej w umysł
  myśl, uwaga, intencja i świadomość.


 • Świadomość świadomości
  jaka jest różnica między uwagą a świadomością.


 • Prześwietlanie Rzeczywistości
  medytacja wglądu i rola myśli w pogłębianiu uważności.


 • Dobroć, troska i współczucie
  czym jest i jak działa Metta? Praktyczne zastosowanie różnych form medytacji.

każde spotkanie to

teoria

W sposób uporządkowany i zorganizowany stopniowo wprowadzimy Cię w świat medytacji.

praktyka

Szczególną uwagę przywiązujemy do ćwiczeń praktycznych. Podczas każdego spotkania odbywa się medytacja prowadzona umożliwiająca "ucieleśnienie" poznanej teorii.

dyskusja

W trakcie warsztatów tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której uczestnicy mogą zadawać pytania i omawiać aspekty swojej praktyki.

materiały

Każdy z uczestników otrzyma materiały teoretyczne, nagrania i zestawy ćwiczeń praktycznych na bazie których będzie mógł poszerzać wiedzę i umiejętności.

KTO ODNOSI KORZYŚCI
Z PRAKTYKI uważności

Twój
umysł

kreatywność / elastyczność emocjonalna / spokój i harmonia / zapobieganie i pomoc w depresji / empatia i współczucie / pamięć i koncentracja

twoje ciało

spokojny sen / obniżenie ciśnienia / redukcja bólu / zwiększenie odporności / pomoc w uzależnieniach / zmniejszenie dolegliwości chorobowych

twoja firma

redukcja zaburzeń stresowych u 70% badanych / wzrost produktywności o 120% / redukcja absencji chorobowych o 45% / redukcja absencji w ogóle o 85% / zmniejszenie ryzyka wypalenia zawodowego

dlaczego warto sięgnąć
po mindfulness dla firm?
girl-1-23

medytują
z nami

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w warsztatach medytacji prowadzonych przez Tomka Lipowskiego. Szczególnie utkwiła mi w pamięci medytacja chodzona, do tej pory, kiedy spaceruję staram się stosować techniki wyćwiczone w czasie warsztatów. Dzięki czemu lepiej widzę, a nie tylko patrzę na otaczający świat:) Jeśli ktoś chciałby poznać teorię i praktyki Mindfulness, uspokoić umysł, otworzyć się na to co nas otacza tu i teraz – gorąco polecam uczestnictwo w kursach Globventure:)

I think that the workshop was really well-organised. The lecturer was prepared and professional – first he gave us an overall on the topic of mindfulness and then he introduced a mindfulness/meditation session. The trainer also asked if there is any non-Polish speaker so that he should use switch to English (there was none). Also at the end he conducted a very informative Q&A session when the participants could ask questions. There were few questions about the idea of mindfulness and useful applications/YouTube tutorials, techniques. I think this is a great event with a huge potential and for sure I will take part in coming sessions 🙂

The first meeting was a great start! I enjoyed the calm, structured way of explaining the topics. It was easy for me to follow both the introduction and the meditation session led by the tutor even though I have no prior knowledge of related topics. I’m looking forward to learning more about mindfulness and meditation in our future meetings!

kim
jesteśmy?

Tomasz Lipowski

trener mindfulness

Doświadczenie zdobywane w biznesie (zobacz profil na LinkedIn) połączył z codzienną praktyką medytacji Mindfulness i Sarangati jogi. Medytację studiował wśród buddyjskich mnichów w świątyni Wat Tam Wua w Tajlandii. Od tego czasu każdy dzień to dla niego świadoma praca z umysłem, myślami, emocjami czy intencjami. W swojej praktyce eksplorował liczne tradycje jogiczne, jednak fundamenty stanowią dla niego buddyzm therawadyjski, hinduizm i stoicyzm. Zdobyte na własnej głowie i sercu doświadczenie przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przez ostatnie lata prowadził zajęcia mindfulness dla firm, osób indywidualnych oraz dzieci, pracując z umysłami w różnych zakątkach świata. Wolny czas spędza na medytacji chodzonej pokonując samotnie setki kilometrów lub organizując odosobnienia. Zdrowy Umysł to projekt w który przekształciła się jego wcześniejsza inicjatywa – GlobVenture.

Marcin Wozich

nauczyciel jogi i medytacji

Na ścieżce medytacji od blisko dwóch dekad, ponad 16 lat temu wyjechał z Europy, aby pogłębiać swoją praktykę medytacji. Ten czas spędził w Azji (głównie Tajlandii, Indiach, Nepalu) oraz Australii. Pobyt w Azji dał mu szansę na bliższe zapoznanie się z tradycjami kontemplacyjnymi buddyzmu i hinduizmu (Theravada, Wadżrajana, Adwajtawedanta, Śiwaizm Kaszmirski). Saranagati Joga (joga oparta na aktywacji głębokiej intuicji) stała się jego życiem. Marcin to człowiek wielu pasji i talentów, który z czystym sercem rozwija świadomość podczas wielogodzinnej codziennej praktyki. Podczas jego warsztatów mamy dostęp do wieloletniego doświadczenia i wiedzy pozyskiwanej od joginów na całym świecie. Tym doświadczeniem zawsze chętnie się z nami dzieli. Jeżeli interesuje Cię jego podejście do medytacji odwiedź jego blog  CafeSamadhi. Jeżeli zastanawiasz się czym jest Saranagati Yoga zobacz stronę SaranagatiYoga.com.

co
robimy?

kursy mindfulness online / spotkania indywidualne / warsztaty tematyczne / szkolenia wyjazdowe / odosobnienia / joga online / szkolenia mindfulness dla firm
WHALE
boat-24-24
dot-orange-14

...pokochaj swój Umysł

skontaktuj się
z nami